Hakkımızda

 

Yalova ili Armutlu ilçesinde müşterilerine kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunan Merkez Elektrik isimli işletmemiz sunduğu bu hizmet ile her zaman kendinden bahsettirmekte ve parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almakta ve aynı zamanda birmilyonnokta üyelerinden bir tanesi olarak kendisine yer bulmaktadır. İşletme olarak sunduğumuz elektrik hizmeti esnasında kullandığımız tüm malzemelerimiz en kaliteli olacak şekilde temin edilmekte ve bu malzemeler sayesinde sunulan hizmetin memnun etme seviyesi de en yüksek basamaklarda yer almaktadır. Ayrıca bünyemizde çalışan elektrik uzmanlarımız mesleklerinde uzun yıllardan bu yana hizmet veren tecrübeli kişilerden oluşmakta ve bu sayede sunulan hizmetin kalitesi her zaman takdir edilmektedir.

 

İşletme olarak günün her saati 7/24 olacak şekilde hizmet göstermekte ve elektrik ile ilgili her türlü hizmeti sunmaktayız. Sigorta değişimleri ve tamirleri, priz ve anahtar tamirleri, avize montajı ve de montajı gibi pek çok hizmeti en kısa süreler içerisinde profesyonel olarak sizlere sunmaktayız. Sunduğumuz bu çok kapsamlı elektrik hizmeti karşısında her zaman piyasa koşullarına göre en uygun fiyatları sizlere sunmakta ve maddi zorluk çekmeden hizmet alabilmeniz amaçlanmaktadır. Ayrıca elektrik hizmeti esnasında kullandığımız tüm yedek parçalar en kaliteli şekilde temin edilmekte ve uzun yıllar boyunca sizlere sorun çıkarmamaktadır.

 

Sizlerin de bu şekilde güvenilir, uygun fiyatlı ve profesyonel bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Yalova elektrik sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

 

Öne Çıkarılanlar

Armutlu Elektrik Bakım Onarımı

Merkez Elektrik Olarak, işletmelerde, Ev, Mesken ve diğer elektrik kullanımı olan yerler

Armutlu Og Pano Kurulumu

O.G Pano Montajları & kompanzasyon; Büyük tesislerde kompanzasyon panosu i

Armutlu Ag Pano Kurulumu

AG Panolar; Merkez Elektrik; AG Pano Otomasyon sistemleri ihtiyaçlarınız iç

Yorumlar